19. Marts, 2024. Jāzeps
Pāru kaujas
rezultâti

Ingars Matisons un Paula Egle kļūst par Latvijas Pļavu golfa čempioniem >>

"Golfs Viesturi" laukumā uz 25. Latvijas Pļavu golfa asociācijas čempionāta astoto jeb finālposmu bija pulcējušies 33 golferi, kas izspēlēja 18 bedrītes un uzvarētājus noskaidroja gan sitienu spēlē, gan HCP neto formātā kungu, dāmu kā arī jauniešu konkurencē. Čempionāta kopvērtējumā uzvarēja Ingars Matisons un Paula Egle.

tālāk... 2023-08-29 15:42:08

Komentāri[0]

Pļavu golfā sveic čempionus >>

Aizvadītajā nedēļas nogalē "Reiņa Trasē" norisinājās 24. Latvijas Pļavu golfa asociācijas čempionāta astotais posms jeb fināls, pulcējot 46 golferus. Sezonas kopvērtējumā čempionu laurus nodrošināja Ingars Matisons un Sandra Lāce.

tālāk... 2022-08-24 21:04:08

Publicēts Pļavu golfa čempionāta nolikums >>

Latvijas Pļavu golfa čempionāts startēs "Avotos" maija vidū, bet sezonā kopumā līdz augusta otrajai pusei paredzēti astoņi posmi. Tālāk var iepazīties ar sezonas nolikumu.

tālāk... 2022-04-03 16:53:40

Ingars Matisons un Lopatko uzvar Pļavu golfa čempionātā >>

Aizvadītajā nedēļas nogalē Tukuma golfa kluba laukumā “Odiņi” norisinājās 23. Latvijas Pļavu golfa asociācijas čempionāta astotais - finālposms, kur uzvarēja Ingars Matisons un kļuva par čempionu sezonas kopvērtējumā. Dāmām pirmo vietu Latvijas Pļavu golfa asociācijas čempionāta sezonas noslēgumā nodrošināja Iveta Lopatko.

tālāk... 2021-08-26 16:02:33

Startējis pļavu golfa čempionāts >>

Ar pirmo posmu "Avotos" startējis Latvijas Pļavu golfa čempionāts, kas šogad risinās 23.reizi. Līdz augusta otrajai pusei čempionātā plānoti astoņi posmi septiņos laukumos.

tālāk... 2021-05-18 18:05:11

Rauza un Matisone - pļavu golfa čempioni >>

Aizvadītajā nedēļas nogalē pļavu golfa laukumā “Kalnozoli” Madonas novadā norisinājās 22. Latvijas Pļavu golfa asociācijas čempionāta astotais - fināla - posms, kurā uzvaru izcīnīja Gundars Rauza. Otro vietu ieguva Ingars Matisons, bet trešais Māris Zaķītis. Čempionāta kopvērtējumā līderpozīcijas nosargāja Gundars Rauza un Paula Matisone dāmu konkurencē.

tālāk... 2020-09-08 15:57:43

Debija "Āriņos" >>

Nedēļas nogalē pirmoreiz Latvijas Pļavu golfa čempionāta posms notika jaunā laukumā "Āriņi", kas atrodas Cēsu novada Vaives pagastā. Pļavu golfa sezonas otrajā posmā uzvarēja Gundars Rauza kungu konkurencē un Paula Matisone dāmām.

tālāk... 2020-06-30 09:54:17

Sākas Pļavu golfa sezona >>

Svētdien, 14.jūnijā, pļavu golfa laukumā "Siltie", Lizuma pagasta Velēnā, notiks 22.Latvijas Pļavu golfa asociācijas čempionāta un 3.kausa izcīņas 1.posms. Kopumā šosezon Pļavu golfa čempionāts apciemos astoņus Latvijas novadu laukumus.

tālāk... 2020-06-10 17:55:15

Rauza un Matisone labākie Pļavu čempionātā >>

Aizvadītajā nedēļas nogalē pļavu golfa laukumā “Siltie” Gulbenes novadā risinājās 21. Latvijas Pļavu golfa asociācijas čempionāta astotais - fināla - posms, kurā uzvarēja Gundars Rauza, kurš pēc vienas sezonas pārtraukuma atguva čempiona titulu. Dāmu konkurencē sezonas kopvērtējumā uzvarēja Paula Matisone.

tālāk... 2019-09-11 11:06:37

Viesturnīri pie Baltiņa seniora >>

Aizvadītajā nedēļas nogalē 3. un 4.augustā tika izspēlēts Latvijas Pļavu golfa asociācijas čempionāta un kausa izcīņas 5. un 6.posms. Kā ierasts, viesošanās pie pļavu golfa krusttēva Viļņa Baltiņa seniora ilga divas dienas, kurās spēlētāji vienlaikus baudīja skaisto laukumu un laikapstākļus kā arī pelnīja punktus lielajā kopvērtējumā.