Arhīvs
19. Janvāris, 2020. Andulis, Alnis, Ķeistutis
Pirmsziemas klasika
rezultāti


      

"Ozo Golf" aicina uz sezonas noslēgumu

Laika apstākļi vēl mudina ticēt atvasaras atnākšanai, taču kalendārs nepielūdzami vēsta, ka golfa sacensību sezona ir gandrīz galā. Sestdien sezonas noslēguma turnīrs risināsies “Ozo Golf”, kur startēt tradicionāli ir aicinātas komandas.

Turnīram ir izvēlēts scramble HCP neto formāts, turklāt noteikumi ir papildināti ar papildus nosacījumiem. Katram no četriem komandas dalībniekiem būs jāapliecina meistarība sitienos no tee. Turnīra noteikumi paredz, ka ikviena komandas spēlētāja pirmie sitieni jāizvēlas vismaz trijās bedrītēs.

Lai rezultātu uzskaitīšanā nejauši netiktu pie kāda liekā sitienā, būs vietā arī atcerēties, ka katras bedrītes izspēlē komandas rezultāts tiks fiksēts līdzko bumbiņa nonāks bedrītē. Tādēļ steiga nekavējoties pabeigt nedaudz neprecīzu ripinājumu tikai laupīs iespēju izcelties komandas biedriem.

Kā jau sezonas noslēguma turnīrā nozīmīga loma būs ne tikai rezultātam, bet arī iespējai pavadīt dienu patīkamā kompānijā, tādēļ komandu komplektēšana ir pašu dalībnieku ziņā.

Pēc turnīra golferus gaidīs “Ozo Golf Club” Lielā torte un kafija. Apbalvošanas ceremonijā suminās ne tikai sacensību laureātus, bet arī pasniegs pārsteiguma balvas “Ozo Golf Club” sezonas nominācijās.

Ozo Golf Club

Sezonas Noslēguma turnīrs

2004.gada 9. oktobrī

Sacensību nolikums

1.Sacensību vieta un laiks:

Sacensības notiek Ozo Golf Club golfa laukumā 2004.gada 9. oktobrī.

2. Sacensību formāts un noteikumi:

2.1. Sacensības notiek saskaņā ar Karaliskā un Sentendrjūsas Golfa kluba un Ozo Golf Club apstiprinātiem golfa noteikumiem.

2.2. 18 bedrīšu sitienu spēle.

2.3. Sacensības notiek komandu konkurencē (4 cilvēku komandā). Formāts – scramble (HCP netto).

2.4. Noteikumi: Katrs spēlētājs no komandas izsit no tee. Pēc tam komanda pieņem lēmumu, kuru bumbu spēlēt tālāk.

Papildnosacījumi no tee:

Spēles laikā komandā obligāti jāizvēlas kā minimums katra spēlētāja 3 tee sitieni.

PIEMĒRS. Ja komanda nav izvēlējusies nevienu spēlētāja A tee sitienu līdz 16. bedrītei, tad 16., 17., 18. bedrītē komanda ir spiesta turpināt spēli pēc spēlētāja A tee sitiena (spēles kartiņā komandai jāatzīmē, kādās bedrītēs, kurš spēlētājs ir veicis tee sitienu).

No fairway pirmais sit tas, kura bumba ir izvēlēta. Pēc tam no tās pašas vietas sit pārējie. (No fairway ne tālāk kā 15 cm no iepriekšējā sitiena vietas bumbu drīkst nolikt. Ja bumba tiek spēlēta no „rafa”, tad bumbiņa jādropē „rafā”). Uz „grīna” pirmais ripina tas, kura bumbiņa ir izvēlēta par labāko. Rezultāts tiek fiksēts tad, kad kāda no bumbām ir bedrītē.

PIEMĒRS. Spēlētājs A ripina uz „birdie put”. A izsit nedaudz garām pēc tam uzreiz pienāk un ieripina bumbu bedrē (it kā nodrošinot komandai „par”) nepagaidījis, kamēr citi izspēlēs iepriekšējo sitienu. Šai gadījumā komanda sev ieraksta „par”.

2.5. Pēc sacensībām spēlētājs savu spēles karti nodod sacensību komitejai kluba recepcijā (rezultātu apkopošanai).

3. Komandas:

3.1. Komandas sastāda paši sacensību dalībnieki. Komandas HCP veido 10 procentu no visu (četru) dalībnieku HCP summas. Piemēram: spēlētāja A handikaps – 6, B – 13, C- 21, D – 36. Summa – 76. Komanda piedalās sacensībās ar HCP 7,6.

3.2. Komandā kopā var spēlēt gan sievietes, gan vīrieši ( sievietes spēlē no sarkanajiem „tee”, vīrieši no dzeltenajiem „tee”).

3.3. Katra komanda startē zem oriģināla nosaukuma.

4. Starta laiks visiem vienlaicīgi (shot gun) pulksten 9.30 saskaņā ar bedrīšu izlozi.

4.1. Reģistrēšanās ne vēlāk kā 30 minūtes pirms starta laika kluba recepcijā.

5. Pieteikšanās sacensībām līdz 8.10.2004. plkst. 17.00 Ozo Golf Club recepcijā. Komandu skaits ierobežots – 22.

6.Vietu dalīšana. Sacensībās uzvar tā komanda, kas uzrāda labāko rezultātu pēc HCP netto (stroke mīnus komandas HCP). Ja komandām ir vienāds rezultāts, notiek pārspēle uz 13. bedrītes. Uzvar tā komanda, kuras spēlētājs piesit tuvāk bedrītei no „tee”.

7. Tiesāšana:

Tiesnešu kolēģija (cometee) – Armands Puče, palīgs – Artūrs Krukovs.

8. Dalības maksa:

Dalības maksa Ls 5.00, green fee obligāts – Ls 25.00. Kluba biedri un sezonas karšu īpašnieki no green fee maksas ir atbrīvoti. Pusdienu maksa – Ls 5.00, ko katrs dalībnieks pēc brīvas izvēles maksā pirms sacensībām kluba restorāna bārā.

Pēc sacensībām visi laipni gaidīti uz Ozo Golf Club 2004. gada noslēguma sacensību Lielo Torti un kafiju. Apbalvošanas ceremonijā arī Ozo Golf Club 2004. gada sezonas nomināciju pārsteiguma balvas.

Pēdējās izmaiņas , 06.10.2004.

Komentāri[0]
 
Dienas fotoGolfs.lv jautā

Pēc "Jūrmala Golf Club & Hotel" nākamais laukums Latvijā taps

Piecu gadu laikā
5-10 gados
Ne tik pārskatāmā nākotnē