Arhīvs
10. Jūlijs, 2020. Lija, Olīvija, Lielvārdis, Ūve
Ozo Kapteiņa kauss ar Carlsberg tee times


      

"Ozo Golf" savelk sezonas galus

Apkopojot golferu gaitas 2004.gadā notikušajos turnīros, "Ozo Golf Club" ir izveidojis uzvarētāju sarakstu, kurā iekļauts ikviens, kam 35 sacensībās kaut reizi jelkādā ieskaitē ir izdevies tikt pirmajā vietā. Paskatoties, kuram tad šosezon veicies vislabāk, jāsecina, ka sensāciju nav - līderi pēc gūto uzvaru skaita ir "Ozo Golf" pro un Latvijas amatieru ranga līderi.

 

Prestižākajā sitienu spēles (stroke) vērtējumā dāmu reitinga līderes statusu nepārprotami apliecinājusi Laura Jansone. Latvijas amatieru čempione uzvarēja piecos turnīros stroke ieskaitē, bet vēl pa reizei viņa bija labākā arī stableford un HCP neto vērtējumā.

 

Kungiem četras stroke uzvaras ir Artūram Krukovam, bet viņa kolēģim pro amatā Olam Engbergam - trīs līdzīgi panākumi, kas visi gūti sezonas otrajā pusē. No amatieriem visražīgākā sezona "Ozo Golf" bijusi kungu reitinga pirmajam numuram Dāvim Pukstam ar četrām stroke uzvarām, vienu no kurām Latvijas amatieru čempions guva nacionālajās junioru meistarsacīkstēs.

 

Citos individuālajos vērtējumos uzvarētājiem ar panākumu atkārtošanu gāja daudz grūtāk. Pa divām stableford uzvarām izcīnīja Guntars Zālītis un Anete Indulēna, kā arī Michael Tavis, kam viena pirmā vieta gan ir invitational sacensībās.

 

Savukārt HCP neto vērtējumā spēcīgākajā (vai vienīgajā) ieskaites grupā nevienam tā arī neizdevās uzvarēt vismaz divos turnīros.

 

Aizvadītā sezona "Ozo Golf" vēsturē paliks arī ar pirmo profesionāļu turnīru "Hansabanka Baltic Open" un zviedra Peter Malmgren sasniegto ļoti cienījamo laukuma rekordu - 64 sitieni, jeb -8 zem PAR.

 

Ozo Golf Club

2004. gada sezonas sacensības

Nr.

Datums

Nosaukums

Dalībnieku skaits

Uzvarētāji

1.

17.04

Ozo sezonas pirmais

74

Stableford – Andrejs Bobrovs (46)

HCP 1 – Mārtiņš Balodis (37)

HCP 2 – Gatis Birkavs (43)

HCP 3 – Andrejs Bobrovs (46)

2.

24.04

Hokeja trakums sākas golfa laukumā

25 pāri

Stableford – Ilmārs Naglis Sr. un Jr. (47)

3.

1.05

Domenikss/Mercedes sezonas atklāšana

78 kungi

9 dāmas

Kungi

HCP 1 – Edgars Zālītis (43)

HCP 2 – Ainārs Pauniņš (55)

Stableford – Ainārs Pauniņš (55)

Stroke – Marko Palm (68)

Dāmas

Stableford – Lidija Gavrilova (48)

4.

15.05

Microlink Open

20 dāmas

68 vīrieši

Dāmas

Stroke – Laura Jansone (80)

NET – Laura Jansone (71)

Kungi

(0-15) – Artūrs Krukovs (75)

NET (0-15) – Gints Zeltiņš (68)

Stroke (16-40) – Kārlis Broders (85)

NET (16-40) – Kārlis Broders (61)

5.

22.05

Kemira Open

74 kungi

9 dāmas

Stableford – Guntars Zālītis (43)

HCP (0-15) – Aigars Pērkums (42)

HCP (16-40) – Guntars Zālītis (43)

Stableford – Laura Jansone (44)

6.

23.05

Ecco Tour 1. posms

30

Stroke – Artūrs Krukovs (82)

Punkti – Mārtiņš Balodis (38)

7.

29.05

Diplomātu kauss

50

Stableford – Guntars Zālītis (50)

8.

30.05

Ernst&Young Invitational

32 kungi

5 dāmas

Stableford – Mikael Skadhauge (48)

Stableford – Daiga Puisīte (35)

9.

5.06

LMT Open

13 dāmas

93 kungi

Stableford – Māra Puisīte (45)

HCP (0-15) – Dāvis Puksts (41)

HCP (16-40) – Andris Cinis (43)

10.

7.,8.06

Eiropas Junioru Golfa Tūre

9 dāmas

17 kungi

Stroke – Gaļina Rotmistrova (151)

Stroke – Nikolaj Afanasjev (154)

11.

10.06

RAMIRENT Invitational Cup

35

Stroke – Mait Schmidt (77)

HCP (0-18) – Kaarel Sibul (36)

HCP (19-36) – Andris Bisnieks (36)

12.

12.06

Re&Re Open

85 kungi

10 dāmas

Stroke (0-15) - Mait Schmidt (74)

NET (0-15) – Mikus Gavars (68)

Stroke (16-40) – Juris Visockis (89)

NET (16-40) – Mārcis Broders (60)

Stroke – Krista Puisīte (76)

NET – Krista Puisīte (65)

13.

13.06

Ecco Tour 2. posms

30

Stroke – Artūrs Krukovs (77)

Punkti – Artūrs Krukovs (40)

Kopā – Artūrs Krukovs (75)

14.

26.,27.06

Latvijas Amatieru Čempionāts

64 kungi

12 dāmas

Stroke – Dāvis Puksts (166)

Stroke – Jansone Laura (158)

15.

3.07

Pasaules latviešu Open

70

Stroke – Laura Jansone (72)

NET – Arnis Grīnbergs (64)

16.

10.07

Tower Casino Open

74 kungi

11 dāmas

Stableford – Mārtiņš Pukše (45)

HCP (0-15) – Vilis Krištopans (41)

HCP (16-36) – Mārtiņš Pukše (45)

Stableford – Anete Indulēna (40)

17.

17.07

Vidzemes kauss

73 kungi

14 dāmas

Stroke – Dāvis Puksts (72)

Vidzemes čempionāts – Ričards Valdmanis (74)

Vidzemes Kauss (NET) – Jurģis Ābele (63)

Limbaži (NET) – Tālivaldis Pētersons (68)

Valmiera (NET) – Jurģis Ābele (63)

Dāmas (NET) – Māra Puisīte (64)

18.

18.07

Ecco Tour 3. posms

30

Stroke – Ola Engberg (75)

Punkti – Ola Engberg (45)

Kopā – Artūrs Krukovs (114)

19.

22.07

Latvijas junioru čempionāts

53 kungi

19 dāmas

Stroke (11-13) – Ralfs Šantars (198)

Stroke (14-18) – Dāvis Puksts (163)

Stroke (11-13) – Māra Puisīte (172)

Stroke (14-18) – Anete Indulēna (168)

20.

23.07

Verainsbank Invitational

44

Stableford – Ričards Valdmanis (39)

21.

24.07

Rīgas kauss

42 kungi

Stroke (0-15) – Ola Engberg (73)

NET (0-15) – Niklass Brathens (64)

Stroke (16-36) – Michael Tavis (84)

NET (16-36) – Mārtiņš Pukše (63)

22.

29.07

Hansabanka Baltic Open

Pro - Am

18 komandas

Niklas Bruzelius, Jorgen Jarve,

Tālivaldis Pētersons, Inese Liepiņa (91)

23.

30.07-1.08

Hansabanka Baltic Open

40

Stroke - Peter Malmgren

24.

6.08

LMT President Cup

48

Stableford – Māris Gulāns (40)

25.

13.-15.08

Hansabanka Latvian Open

103 kungi

15 dāmas

Stroke – Gert Velsberg (227)

Stroke – Gaļina Rotmistrova (228)

26.

21.08

Inter – Riga Canon Open

93

Stroke (0-15) – Angelo Teruzzi (73)

NET (0-15) – Angelo Teruzzi (66)

Stroke (16-36) – Gatis Birkavs (88)

NET (16-36) – Jānis Lediņš (66)

27.

22.08

Ecco Tour 4. posms

30

Stroke – Dāvis Puksts (76)

Punkti – Dāvis Puksts (50)

Kopā – Dāvis Puksts (136)

28.

28.08

Falck Open

65 kungi

9 dāmas

Stableford (0-15) – Einārs Mednis (41)

Stableford (16-36) – Elmārs Rancāns (43)

Stableford – Anete Indulēna (39)

29.

4.09

COPPA ģimeņu kauss

15 komandas

Edgars un Guntars Zālīši (68)

30.

9.09

Finnair Invitational

36

Stableford – Michael Tavis (42)

31.

11.09

Tullamore Open

81 kungs

5 dāmas

Stableford (0-15) – Michael Tavis (41)

Stableford (16-36) – Jānis Lielcepure (42)

Stableford – Ingemāra Jansone (39)

32.

18.09

Birdie day

69 kungi

11 dāmas

Stroke – Ola Engberg (67)

Stroke – Laura Jansone (78)

33.

19.09

Ecco Tour 5. posms

30

Stroke – Artūrs Krukovs (75)

Punkti – Artūrs Krukovs (40)

Kopā – Dāvis Puksts (170)

34.

25.09

ECCO Tour Lielais fināls

48

Stroke – Laura Jansone (80)

NET – Guntis Učelnieks (63)

Punkti – Laura Jansone (40)

Kopā – Dāvis Puksts (196)

35.

9.10

Sezonas noslēgums

84

Scramble – 57

Valters Vilde, Ainārs Pauniņš, Elmārs Rancāns, Andris Zvans

 

 

 

Pēdējās izmaiņas , 13.10.2004.

Komentāri[0]
 
Dienas foto



Golfs.lv jautā

Pēc "Jūrmala Golf Club & Hotel" nākamais laukums Latvijā taps

Piecu gadu laikā
5-10 gados
Ne tik pārskatāmā nākotnē