26. Aprîlis, 2024. Alīna, Sandris, Rūsiņš, Geraldine

Sanantionio14.vietā

Zem PAR "Alamo Invitational" turnīrā otrdien finišēja Krista Puisīte, ASV studentu sporta (NCAA) sacensību kopvērtējumā iegūstot 14.vietu. Noslēguma kārtā "Briggs Ranch Golf Club" laukumā Krista nospēlēja ar +1 virs PAR, bet summā Teksasa valsts universitātes komandas līderes rezultāts bija -1 zem PAR.

Trešajā raundā Kristai nekādi nedevās rokā neviens bērdijs, tādēļ dienas vienīgais bugijs uz 17 ar PAR izspēlētu bedrīšu fona nozīmēja vienu sitienu plusos. Uzvarētājai Maribel Lopez Porras Latvijas golfere zaudēja sešus sitienus.

Kopumā veiksmīga diena gada pēdējā turnīrā bija "Bobcats" komandai, kas raundā nospēlēja ar +2 virs PAR, bet summā ar +24 pakāpās uz 10.vietu 15 augstskolu konkurencē. Ar -16 zem PAR uzvarēja Oklahomas universitāte , kas augstskolu rangā ir pirmajā desmitniekā.

Ziemas pārtraukums sacensību kalendārā Teksasas valsts universitātes golferēm beigsies februārī, kad rindā viens pēc otra būs trīs turnīri.