2. Maijs, 2024. Zigmunds, Sigmunds, Zigismunds, Laris

Divas dienas turnīros

Saulainā nedēļas nogale bija aizņemts laiks "Viesturos", kur sestdien un svētdien viens otram sekoja divi turnīri. Vispirms sestdien tika sveikti laureāti "Hansab Open", bet dienu vēlāk laukums bija dāmu rīcībā Latvijas Sieviešu golfa kluba (LSGK) sacensībām.

"Hansab Open" kļuva par plaši apmeklētu pasākumu. Ja golferi ar sevi un sāncenšiem cīnījās stableford spēlē, tad "Hansab" viesi iepazina golfu un kluba pro Dāvja Puksta pārraudzībā izspēlēja savu turnīru uz treniņgrīna.

Solīdā dalībnieku skaita dēļ turnīrs ieilga līdz pašam vakaram, un uzvarētāju sveikšanā spēcīgāko handikapa grupu golferi kluba mājā vairs nebija sastopami. Veiksmīga diena bija Edgaram Zālītim, kurš uzvarēja HCP 0-12 grupā, turklāt pirmajā aplī savācot 20 stableford punktus.

Otrajā grupā kungiem (HCP 13-24) labākais bija Kristaps Zvejnieks, bet trešajā grupā (HCP 25-36) nepārspēts palika Gints Čakāns. Dāmu konkurencē pilnībā saimniekoja jaunā paaudze, ieņemot visas godalgotās vietas. Zemāko handikapu grupā uzvarēja Elīza Vilde, savukārt HCP 19-40 grupā lielāko kausu nopelnīja Ieva Čače.

Svētdien Dāmu turnīrā stableford spēlē vislabāk veicās Ivetai Kaminskai, kura trijniekā apsteidza Daigu Puisīti un Viktoriju Lipsku. Jāpiebilst, ka visas pirmo trīs vietu ieguvējas uzlaboja savus handikapus.

Neskaitot mazākus iekšējus kluba pasākumus, dāmas 18. augustā rīkos savu turnīru "Denderos", bet mēnesi vēlāk - Salienā. Savukārt jūnijā Dāmu kluba komanda dosies jau ierastajā ceļā, lai spēlētu sadraudzības turnīrā Somijā.

Arī šajā sezonā LSGK prezidente bus Ingrīda Pīlādze - par to Dāmu kluba dalībnieces vienojās kārtējā LSGK valdes pārvēlēšanas sapulcē. Kopš pagājušās sezonas Dāmu kluba rindas atkal ir kļuvušas kuplākas, un nu jau pulcē 37 spēlētājas.

Gan "Hansab Open", gan Dāmu turnīra rezultāti skatāmi 'Turnīru' sadaļā.