Arhīvs
1. Jūnijs, 2020. Biruta, Astrīds, Mairita, Bernedīne
Pavasarī aicina Jūrmalas laukumi


      

Labo tradīciju "Open"

"Ozo Golf Club" sestdien risināsies turnīrs, kas var lepoties ar lielisku un Latvijas golfā pagaidām unikālu tradīciju - līdz šim ne reizi uzvarētāja rezultāts nav bijis sliktāks par "Ozo Golf Club" laukuma PAR. Turnīrs, kas notiek sadarbībā ar Pasaules latviešu golfa asociāciju un "Kemira", notiks ceturto reizi.

Līdz šim Pasaules latviešu "Open" čempionu godā ir bijuši Artūrs Krukovs un Laura Jansone, kā arī pērn uzvarējušais Dāvis Puksts.

Starts ir paredzēts shotgun formātā, līdz ar to spēlētāji skaits ir ierobežots ar 88 golferiem. Toties veiksmīgākie balvas varēs saņemt bez ilgas gaidīšanas, bet pārējiem būs iespēja apsveikt tos, kam veicies labāk.

Galvenā balva ir sitienu spēles ieskaitē, taču atsevišķa apbalvošana paredzēta arī HCP neto vērtējumā.

Pasaules Latviešu Open

Sadarbībā ar Kemira

Ozo Golf Club

8. jūlijs – plkst. 8:30 

1.      Vadība

Sacensības organizē Ozo Golf Club sadarbībā ar Pasaules latviešu golfa asociāciju.

2.      Laiks un vieta

Sacensības notiek Ozo Golfa Kluba laukumā 2006. gada 8. jūlijā. Sākums plkst. 8:30 (shot gun) no visām laukuma bedrītēm vienlaicīgi. 

3.      Dalībnieki

Sacensībās piedalās Latvijas Republikas pilsoņi, rezidenti un latvieši. Sacensības notiek sitienu spēlē (stroke) un HCP netto ieskaitē.

3.1              Spēlētājiem HCP kartes obligātas.

3.2              Maksimālais dalībnieku skaits 88 (reģistrācijas apstiprinājums pēc pirmās rokas principa).

4.      Sacensību formāts un noteikumi

4.1       Sacensības notiek saskaņā ar Karaliskā un Antīkā St. Andrews Golfa kluba apstiprinātiem golfa noteikumiem un Ozo Kluba golfa laukuma vietējiem noteikumiem.

4.2              Sitienu (stroke) un HCP NETTO spēle. Sitienu (stroke) spēlē uzvar tas spēlētājs, kas 18 bedrītes veic ar mazāko sitienu skaitu. HCP NETTO spēlē uzvar tas spēlētājs, kas pēc 18 bedrīšu izspēles savāc vismazāk HCP NETTO sitienus .

4.3              Vienāda labākā NETTO rezultāta gadījumā, uzvar tas, kuram zemāks HCP. Ja HCP ir vienādi, notiek „pēkšņās nāves” pārspēle uz 13. bedrītes.

4.4               Ja vairāki spēlētāji dala pirmo vietu sitienu spēlē (stroke jeb brutto) rezultāta, tad izspēlē “pēkšņās nāves” pārspēli uz 13.bedrītes.

4.5              Sacensību laiks vienai spēlētāju grupai ne vairāk kā 5 stundas, vienas bedrītes izspēlei ne vairāk kā 15 minūtes.

4.6              Bumbiņu marķēšana obligāta.

5.      Pieteikšanās un izloze

5.1              Spēlētāji var pieteikties sacensībām līdz 2006. gada 6. jūlijam plkst. 17:00 Ozo Golfa kluba recepcijā vai pa tālr. 7394399

5.2              Izlozi rīko Ozo Golf Club administrācija.

6.      Starta laiki

Reģistrācija sacensību dienā līdz pulksten 8:15, pirmsstarta informācija – 8:15. Katrs spēlētājs ir atbildīgs par savlaicīgu ierašanos uz startu.

7. Dalības maksa

Kluba biedri un sezonas karšu īpašnieki no green fee maksas ir atbrīvoti.

Sacensību dalības maksa Ls 10.00, green fee – Ls 30.00.

8. Balvas un sponsori

Sitienu (stroke) un HCP Netto spēles pirmo trīs vietu ieguvēji tiek apbalvoti. Labākais sitienu spēles dalībnieks saņem galveno balvu – ceļojošo kausu, kas ir Pasaules latviešu Open turnīra īpašums un glabājas Ozo Golf Club.

Pēdējās izmaiņas , 05.07.2006.

Komentāri[0]
 
Dienas fotoGolfs.lv jautā

Pēc "Jūrmala Golf Club & Hotel" nākamais laukums Latvijā taps

Piecu gadu laikā
5-10 gados
Ne tik pārskatāmā nākotnē