Latvija
26. Marts, 2019. Eiženija, Ženija, Emānuels, Dauģirts
Sezonas noslēguma kauss
rezultāti


      

Pirms Jurģiem ar Ecco

Jauno sacensību sezonu sestdien "Ozo" laukumā turpinās "Ecco Golf Shoes Open", kur pirmo reizi šopavasar varēs tikt arī pie kausa sitienu spēles ieskaitē. Protams, būs arī ierastas ieskaites grupas handikapa spēles formātos.

Labāko handikapu grupa kungiem spēlēs HCP neto, turpretim otra grupa un atsevišķi arī dāmas mērosies spēkiem stableford punktu krāšanā. Savukārt uzvarētājs absolūtajā vērtējumā sitienu spēles ieskaitē saņems ceļojošo "Ecco" kausu. Atsevišķas balvas varēs saņemt arī par tālāko izsitienu (7.bedrītē) un tuvāko trāpījumu karodziņam (13.bedrītē).

Var vien atgādināt, ka sezonas sākums paredz arī maksājumu handikapa sistēmas uzturēšanai, ja vien tas nav paveikts jau iepriekš. 

ECCO GOLF SHOES OPEN 2018

21. APRĪLIS – PLKST. 8:00 OZO GOLF CLUB

1. Vadība

Sacensības organizē un tiesāšanu nodrošina Ozo Golf Club sacensību komiteja.

2. Laiks un vieta

Sacensības notiek Ozo Golfa Kluba laukumā 2018. gada 21. aprīlī. Sākums plkst. 8:00 no 1. un 10. bedrītes saskaņā ar izlozi.

3. Dalībnieki

3.1 Sacensības notiek dāmu un kungu konkurencē. Piedalās tikai amatieri.

3.2 Spēlētājiem HCP kartes obligātas.

3.3 Kopējais dalībnieku skaits ne vairāk par 100 (reģistrācijas apstiprinājums pēc pirmās rokas principa).

3.4 Sacensībās var piedalīties tikai no 18 gadu vecuma (neattiecas uz RGS audzēkņiem).

4. Sacensību formāts un noteikumi

4.1. Sacensības notiek saskaņā ar Karaliskā un Sentendrjūsas Golfa kluba apstiprinātiem golfa noteikumiem un Ozo Golf Club vietējiem noteikumiem.

4.2. Sacensību dalībnieki spēlē atbilstoši sava HCP līmeņa grupā pēc sacensību organizatoru norādītajiem spēles laikiem (tee-times). Ja spēlētājam ir mainījis HCP, par to jāinformē sacensību organizatori pirms sacensību sākuma.

4.3. Sacensību formāts – sitienu spēle (HCP netto), Stableford punktu spēle. Sacensības 3 handikapa grupās:

1.grupa – kungi (HCP 0 – 13) – HCP netto.

2.grupa – kungi (HCP 14 – 36) – stableford.

3.grupa – dāmas; stableford.

Labākais spēlētājs Stroke ieskaitē saņem Ecco ceļojošo kausu.

Sacensību laikā tiks noteikts longest drive (7. bedre) un nearest to pin (13. bedre) uzvarētājs, dāmu un kungu ieskaitē.

4.4. Sievietes spēlē no sarkanajām izsitienu vietām. Kungi– no dzeltenajām izsitienu vietām.

4.5. Pēc sacensībām spēlētājs savu spēles karti nodod sacensību komitejai kluba recepcijā (rezultātu apkopošanai). Tiek piemērota Slope sistēma.

4.6. Sacensību laikā atļautas izmantot elektroniskās ierīces, kas nosaka distances attālumu.

5. Vietu dalīšana

5.1. Katrā grupā uzvar tas spēlētājs, kurš savāc vismazāk sitienus HCP netto (1. Grupa) ieskaitē un visvairāk punktus stableford ieskaitē. Apbalvoti tiek katras grupas pirmie trīs vietu ieguvēji.

5.2. Ja vairāki spēlētāji dala pirmo vietu, uzvarētājs tiek noteikts pēc stableford punktu summas laukuma pēdējās deviņās bedrītēs (no 10 – 18). Ja summas ir vienādas, tiek ņemtas vērā laukuma pēdējās sešas bedrītes (13 – 18). Ja arī tur summas sakrīt – pēdējās trīs (16 – 18). Atkārtoti vienāda rezultāta gadījumā – punktu skaits pēdējā bedrītē (18). Ja uzvarētāju arī pēc tam nevar noteikt, tiek atkārtoti izspēlēta 18. bedrīte pēc „pēkšņās nāves” principa. HCP netto ieskaitē vienāda rezultāta gadījumā, priekšroka ir spēlētājam, kam labāks HCP.

6. Pieteikšanās un izloze

6.1. Spēlētājam ir pienākums pieteikties uz sacensībām līdz 2018. gada 19. aprīlim, plkst. 15:00 Ozo Golfa kluba recepcijā, pa tālr. 67394399 vai e-pastu ozogolf@apollo.lv

6.2. Izloze ir atklāta un galīga, un tā notiek 2018. gada 19. aprīlī. plkst. 15:00.

7. Starta laiki

Starts notiks saskaņā ar izlozi. Katrs spēlētājs ir atbildīgs par savlaicīgu ierašanos uz startu. Spēlētāji starta vietu kārtību drīkst mainīt tikai ar turnīra rīkotāju atļauju, neievērojot šo nosacījumu, spēlētājs sacensībās piedalās ārpus konkurences.

8. Dalības maksa

8.1. Kluba biedriem, sezonas karšu īpašniekiem – EUR 20,-

8.2. Pārējiem – green fee EUR 30,- + EUR 20,-

Ozo Golf Club sacensību komiteja

Pēdējās izmaiņas , 16.04.2018.

Komentāri[0]
 
Dienas fotoGolfs.lv jautā

Pēc "Jūrmala Golf Club & Hotel" nākamais laukums Latvijā taps

Piecu gadu laikā
5-10 gados
Ne tik pārskatāmā nākotnē