Arhīvs
2. Marts, 2021. Lavīze, Luīze, Laila
Pirmsziemas klasika
rezultāti


      
Čempioni Māra un Kārlis

golfs.lv 2009-06-29 12:07:56
Attiecībā uz 3.punktu golfs.lv rīcībā nav R&A viedokļa, taču diez vai tas būtiski atšķiras no radniecīgās organizācijas USGA paustā 'After due process of an infraction is completed, sanctions are at the discretion of the Committee.'

Mārcis Broders 2009-06-29 02:42:44
Gribētos no tiesnešiem un zinātājiem, kādu sakarīgāku skaidrojumu par pārkāpumu atlikt izkustinātu T-marker.
Paskatījos noteikumos.
11-2. teikts ka pirms tiek veikts pirmais sitiens no tee, T-markeriem ir jābūt fiksētiem. Tātad manā gadijumā izdarīt sitienu, kad viens no T-markeriem bija izgāzts (ar stiprinājumiem uz augšu) un pārvietots, būtu noteikumu pārkāpums.
Tālāk šajā pašā punktā teikts, ka ja spēlētājs izmaina vai atļauj izmainīt T-markeru novietojumu ar nodomu uzlabot savu spēles situāciju, tad tam pienākas 2 sitienu sods pēc noteikumu 13-2 punkta.
Noteikumos, neatradu neko par to ka sods pienākas par izgāztu T-markeru novietošanu atpakaļ fiksētā stāvoklī. Diemžēl sacensībās nebija ar krāsu vai citādi atzīmēta precīza T-markeru atrašanās vieta, tādēl mūsu spēlētāju grupa to novietoja fiksētā stāvoklī tuvu tai vietai, kur tas atradās.
Nekādus stājas, vēziena vai distances uzlabojumus tas nedeva, jo bumbiņu izspēlēju tuvu kreisajam (neizkustinātajam) marķierim. Tie kas saprot sapratīs kāpēc, jo karogs atradās grīna labajā daļā.
Šajā sakarā daži jautājumi:
1. Pēc kura noteikumu punkta tiku diskvalificēts?
2. Kāpēc netika diskvalificēta visa grupa kas pieļāva T-markera atgriešanu fiksētā stāvoklī?
3. Kāpēc tiesneši izrāda dīvainu lojalitāti pret spēlētājiem, kas regulāri met no kabatām bumbiņas (Jūs zināt par ko ir runa).
Iespējams ka pēdējo R&A noteikumi nemaz neapskata, jo šaubos vai senās spēles lietpratēji līdz tam ir aizdomājušies.
  Komentārus var pievienot tikai reģistrētie lietotāji    reģistrēties

Vārds parole
 
Dienas fotoGolfs.lv jautā

Pēc "Jūrmala Golf Club & Hotel" nākamais laukums Latvijā taps

Piecu gadu laikā
5-10 gados
Ne tik pārskatāmā nākotnē