Arhīvs
26. Maijs, 2020. Eduards, Edvarts, Varis, Varimants, Evarts
Pavasarī aicina Jūrmalas laukumi


      
Juniori pēc ranga

linda 2006-07-16 10:47:46
Precizējums- pļāva ne tee(izsitiena vietas), bet grīnus.

linda 2006-07-15 21:41:34
Ir prieks par kārtējo Latvijas junioru čempionātu golfā.Prieks par bērniem un jauniešiem,kas spēja pievarēt divas tik ļoti karstas dienas. Apsveicu visus uzvarētājus, visus dalībniekus un viņu vecākus, paldies treneriem par ieguldīto darbu,paldies organizatoriem!
Bet tagad golfa federācijai:
1.Vai tiešām nebija iespējams saskaņot ar Ozo golf apsaimniekotājiem sacensību norises laiku? Varbūt meldru pļaušanu un vākšanu, tee box pļaušanu un citus sakopšanas darbus (jau otro gadu) varēja pārlikt uz citu laiku.
2.Vai Viesturu golfa laukums nesāk atgādināt pļavu?Gar meža malām latvāņi un nātres, nu kā lai bērni tur meklē iesisto bumbiņu?
3.Par apbalvošanu.Atvainojiet, tā mazā oranža bumbiņa par piedalīšanos izskatījās nožēlojami.Vai nevarēja dāvanu maisiņus dalīt nevis pirmajā dienā, bet pie apbalvošanas.Tad jaunāko dalībnieku prieks par piedalīšanos būtu lielāks.Uzvarētājiem dāvanas arī varēja pasniegt tā, lai visi redz, kas ir iekšā, ko tad (bez kausa) vēl nav ieguvuši.
Ja pie apbalvošanas bija pieacināti sevisķi cilvēki, gribējās lai viņi apbalvotu visas vecuma grupas.
4.Klubu treneriem lieku reizi pirms sacensībām der ar bērniem pārrunāt gan uzvedības normas, gan golfa noteikumus.Arī tad ,ja dalībnieks piedalās netikai pirmo, bet arī otro vai trešo gadu.
Paldies par paveikto 2006. gada čempionāta rīkošanā, bet cerot uz nopietnāku attiesmi turpmāk.
Lai sacensības ir arī svētki!
  Komentārus var pievienot tikai reģistrētie lietotāji    reģistrēties

Vārds parole
 
Dienas fotoGolfs.lv jautā

Pēc "Jūrmala Golf Club & Hotel" nākamais laukums Latvijā taps

Piecu gadu laikā
5-10 gados
Ne tik pārskatāmā nākotnē