Mediju
18. Septembris, 2018. Liesma, Gīzela, Elita, Alita
Viesturu kauss ar Bellevue Park Hotel rezultāti


      
Latvijas Mediju Golfa klubs


http://www.lmgk.lv
Kluba prezidents: Kristiāns Rozenvalds

Latvijas masu mediju darbinieki allaž bijuši aktīvi uz sportošanu, un organizētas aktivitātes ir arī tādā klasiskā, taču vienlaikus pieejamā un aizraujošā nodarbē kā golfs! Savas tradīcijas jau kopš 2001. gada cenšas kopt un attīstīt Latvijas mediju golfa klubs (LMGK) – domubiedru grupa, kas vieno golfu spēlējošos masu mediju darbiniekus.

LMGK mērķis ir iepazīstināt Latvijas žurnālistus ar golfu, šādi tiecoties panākt, lai ar masu mediju palīdzību pēc iespējas vairāk cilvēku gūtu informāciju par golfa būtību un dzēstu sabiedrībā radītos stereotipus par šo spēli. Protams, vienlaikus arī pašiem pēc iespējas labāk apgūstot šīs spēles smalkumus.

LMGK galvenās sacensības ir Mediju līga, kuras ietvaros sezonas laikā dažādos laukumos tiek izspēlēti deviņi posmi. LMGK organizē arī citus turnīrus, tostarp kluba Match-play turnīru.

Par kluba biedriem var kļūt golfa spēlētāji, kuri ir pastāvīgi nodarbināti kādā no Latvijas masu medijiem. Lai kļūtu par LMGK biedru, jāiesūta pieteikums kluba prezidentam vai Sacensību komitejai.

 
Dienas fotoGolfs.lv jautā

Šosezon mans izspēlēto raundu skaits

būs lielāks nekā pērn
būtiski nemainīsies
pērno līmeni nesasniegs
nav prognozējams