28. Marts, 2024. Gunta, Ginta, Gunda

Pļavu golfa sezona sākta

Jūnija pēdējā sestdienā beidzot startēja 15.Latvijas pļavu golfa sezona. Pirmā kārta notika golfa laukumā „Siltie” Gulbenes pusē, kur uzvarēja Gundars Rauza un Sandra Berķe dāmu konkurencē.

Pēc izspēlētiem trīs apļiem 30 kungu konkurencē trešā vieta ar 75 sitieniem tika Eināram Līsmanim. Par vienu sitienu mazāk un otrā vieta - Gvido Budreiko, bet pirmo vietu ar 70 sitieniem izcīnīja Rauza. Dāmām otrā bija Gunita Siliņa, bet pirmo vietu pārliecinoši izcīnīja Berķe.

Šī paša turnīra ietvaros vienlaicīgi tika noskaidroti Premjera kausa turnīra uzvarētāji pirmajā no trīs kārtām, vērtējot pirmo divu apļu rezultātus. Kungu vērtējumā personālijas pirmajā trijniekā nemainījās. Izmainījās tikai vietu sadalījums. Trešais šoreiz Budreiko ar 50 sitieniem, ar tikpat sitieniem otrais - Līsmanis, bet pirmais ar 46 sitieniem atkal Rauza. Arī dāmām vietu sadalījums bija bez izmaiņām. Pirmajā vietā Berķe, bet otrā vieta tika pagājušā gada Premjera kausa ieguvējai Siliņai.

Rezultāti apskatāmi pļavu golfa 'Turnīru' sadaļā.

Otrais Latvijas pļavu golfa asociācijas čempionāta posms notiks 13.jūlijā Reiņa trasē.