25. Aprîlis, 2024. Līksma, Bārbala, Marks, Markus

Sākas "Viesturu" Kungu maču seriāls

Ar pirmajām sacensībām ceturtdien sāksies "Viesturu" kungu maču seriāls, kas ilgs līdz pat vasaras beigām astoņu posmu garumā. Kā jau darbadienu vakara notikumā, posmā tiks spēlētas 9 bedrītes, dalībniekiem sacenšoties stableford punktu spēlē. Arī daži citi reglamenta punkti nav tik stingri kā nedēļas nogales turnīros.

Tā kā darba dienās iespējas golferiem variēt ar savu laiku ir pieticīgākas, dalībniekiem ir dotas iespējas vajadzības gadījumā pašiem izvēlēties sev partnerus un starta laiku, ja vien tas ir starp plkst. 16 un 19. Saprotams, ka mazāk par diviem sacensību dalībniekiem vienā spēles grupā (flaitā) nekādi nevar būt.

Oficiālais starts būs saskaņā ar izlozi no plkst. 19.

Seriāla uzvarētājus apbalvos pēdējā posma noslēgumā 20. augustā. Laureātus noteiks trijās handikapa grupās pēc sešos posmos sasniegto labāko rezultātu summas.

Golfa laukuma Viesturu Kungu mači – 1.posms

SACENSĪBU NOLIKUMS

1.Vadība

Sacensības organizē un tiesāšanu nodrošina golfa laukums ,,Viesturi”, sacensību komiteja. Galvenais tiesnesis – Uļjana Rotmistrova.

2.Sacensību vieta un laiks.

Sacensības notiek Golfa laukumā Viesturi 2009.gada 14.maijā.

3. Dalībnieki

3.1.Sacensības notiek Kungu konkurencē .

3.2 Spēlētājiem 2009. gada HCP kartes obligātas.

3.3. Dalībnieku skaits – 66.

4.Sacensību formāts un noteikumi

4.1.Sacensības notiek saskaņā ar Karaliskā un Antīkā Sentendrjūsas Golfa kluba apstiprinātiem golfa noteikumiem un golfa laukuma Viesturi vietējiem noteikumiem.

4.2. Sacensību formāts

4.2.1. Stableford punktu spēle 9 bedres.

4.2.2. Sacensības notiek 3 handikapa grupās,:

1.grupa – Kungi – Hcp 0-12

2.grupa – Kungi – Hcp 13-24

3.grupa – Kungi – Hcp 25-36

4.3. Tee: Kungi – Dzeltenās,  Seniori ( no 55 gadiem ) – Zilās.

4.4. Sacensību laiks 1 spēlētāju grupai ne vairāk kā 2,5 stundas, vienas bedrītes izspēlei 15 minūtes.

4.5. Bumbiņu marķēšana obligāta.

4.6. Viesturu laukuma Slope index tiek piemērots.

5.Pieteikšanās un izloze.

5.1.Spēlētājam ir pienākums pieteikties uz sacensībām līdz 2009.g. 12.maijam, plkst.18.00, mob.tel.26444390.

5.2. Izloze notiek pamatojoties uz spēlētāju HCP. Izloze notiek 2009.g. 12.maijā plkst.18.00.

6.Starta laiks.

6.1.Starts notiks saskaņā ar izlozi no plkst. 19:00. Informācija - www.golfs.lv vai mob.tel.26444390.

6.2. Katrs spēlētājs pats ir atbildīgs par ierašanos uz savu starta laiku un vietu. Reģistrācija 30 minūtes pirms starta.

6.3. Sakarā ar to, ka sacensības notiek darba dienā, dalībniekiem atsevišķos gadījumos iespējams startēt sākot no plkst. 16:00 – 19:00. Par flaitu sastāvu un starta laiku dalībnieki vienojas paši savā starpā un informē recepcijas darbiniekus, atkarībā no ierašanās laika. Katrā flaitā obligāti jābūt ne mazāk kā 2 turnīra dalībniekiem.