24. Aprîlis, 2024. Visvaldis, Visvaris, Ritvaldis, Nameda

Salienai laukuma rekords

Sezonas iešūpošanās laiks strauji tuvojas beigām, ko apliecina sestdien dāmu konkurencē Salienā sasniegtais Kluba laukuma rekords. Pēc pirmā mācību gada no Austrumtenesijas Valsts universitātes mājās atgriezusies Laura Jansone „GPS Partners” kausu izcīnīja ar 71 sitienu, kas ir -1 zem laukuma PAR.

Kungu konkurencē spēcīgākajā HCP grupā labāko stroke rezultātu (79) sasniedza Salienas izpilddirektors Edward Charnock, taču turnīra laureātus noteica HCP neto ieskaitē, tādēļ balvas tika citiem. Pirmo vietu ieņēma Salienas grīnkīpers Einārs Mednis ar neto 74 sitieniem, pārējās vietas trijniekā atstājot Vilim Krištopanam un Nicholas Archer, kam bija pa neto 76 sitieniem.

Kungiem Salienas Kluba laukuma rekords kopš pērnā gada pieder „Ozo Golf Club” pro Artūram Krukovam (73), tātad pirmā zem PAR nospēlējušā golfera sumināšana vēl ir priekšā.

Svētdien Salienā īsti ģimeniskā atmosfērā notika „Conte of Florence” Ģimeņu kausa 1. posms, kurā uzvarēja Uldis un Rūdolfs Ķelles.

Visu sacensību rezultāti apskatāmi ‘Turnīru’ sadaļā.