28. Marts, 2024. Gunta, Ginta, Gunda

Zaļās sezonas sākums

Ne viens vien tagad jau atzīstamu spēles māku sasniedzis golferis pirmos sitienus sacensībās ir izdarījis Zaļo kausa izcīņas sacensībās, un šāda iespēja golfa laukumā „Viesturi” šosezon būs vairākkārt. Svētdien turnīrā būs gaidīti arī tie, kas spēlē jau ne pirmo sezonu, bet laika trūkuma dēļ necik tālu no sākotnējā handikapa nav tikuši.

Turnīra formāts ir iesācējiem īpaši draudzīgs – stableford punktu spēle, tātad viena bedrīte ar padsmit sitieniem nebūs šķērslis, lai pacīnītos par augstu vietu.

Tā kā šādos turnīros vēl jo mazāk jāstreso par to, „kāda gan izskatās mana spēle”, iespējas sasniegt solīdus rezultātus iesācējiem krasi uzlabojas.

Maksimālais meistarības ierobežojums ir handikaps, kas mazāks par 30. Vērtēšana būs divās handikapu grupās – kungiem HCP 30-36 un HCP 36, bet dāmām – HCP 30-36 un HCP 37-40.

Pieteikties startam vēlams līdz piektdienas vakaram.

ZAĻĀ KAUSA 1.posms

SACENSĪBU NOLIKUMS

1.Sacensību vieta un laiks.

Sacensības notiek Golfa laukumā Viesturi 2006.gada 21.maijā.

2.Sacensību formāts un noteikumi

2.1.Sacensības notiek saskaņā ar Karaliskā un Antīkā Sentendrjūsas Golfa kluba apstiprinātiem golfa noteikumiem un golfa laukuma Viesturi vietējiem noteikumiem.

2.2. Handikapu spēle ( stableford ) 18 bedres. Sacensības notiek dāmu un kungu konkurencē.

2.4.Kungi spēlē divās grupās: 1.HCP 30-35, 2.HCP 36

2.5. Dāmas spēlē divās grupās: 1.HCP 30-36 , 2.HCP 37-40

2.6. Maksimālais dalībnieku skaits – 48.

2.7. Tee: Kungi – Dzeltenās, Dāmas – Sarkanās, Seniori ( no 55 gadiem ) – Zilās, Jaunieši ( līdz 12 gadiem ) – Zilās

2.8. Sacensību laiks vienai spēlētāju grupai ne vairāk kā 5 stundas, vienas bedrītes izspēlei 15 minūtes.

3.Vietu dalīšana

Handikapu spēle: ja vairāki spēlētāji dala pirmo vietu, uzvar spēlētājs ar zemāko handikapu. Ja handikapi vienādi, tad izspēlē “ pēkšņās nāves “ pārspēli .Pārspēle notiek uz 9.bedrītes, ja uzvarētājs nav noteikts pārspēle turpinās uz 9.bedrītes utt.

4.Starta laiks

4.1.Starts notiks vienā grupā plkst. 10.00, saskaņā ar izlozi.

4.2. Katrs spēlētājs pats ir atbildīgs par ierašanos uz savu starta laiku un vietu. Reģistrācija 30 minūtes pirms starta.

5.Pieteikšanās

Pieteikšanās sacensībām līdz 19.05.2006. plkst.18.00.

6.Tiesāšana.

Sacensību galvenais tiesnesis Dāvis Puksts. Strīdīgu jautājumu gadījumā lēmumu pieņemšanā piedalās GK Viesturi sacensību komitejas locekļi.

7.Dalības maksa.

Sacensību dalības maksa katram spēlētājam 10,-Ls.

8.Apbalvošana

Apbalvo-Dāmas:1.-3.vieta, 30-36 Hcp, Dāmas:1.-3.vieta, 37-40 Hcp, Kungi:1-3 vieta, Hcp 30-35, Kungi:1-3 vieta, Hcp 36.

Apbalvo tālāko sitienu dāmām - 9.bedrite, kungiem – 3. bedrīte ( Abos apļos )

Apbalvo tuvāko sitienu 2. bedrītes ( Abos apļos ).