25. Aprîlis, 2024. Līksma, Bārbala, Marks, Markus

Pļavās sāk ar rekordu

Latvijas pļavu golfa čempionāta sezona sestdien aizsākās ar šo sacensību vēsturē līdz šim iespaidīgāko dalībnieku skaitu. Kopumā vairāk nekā pieci desmiti golferu devās “Denderu” laukumā, kur kungu konkurencē nepārspēts palika Gatis Birkavs.

Pēc 12 bedrīšu izspēles Birkavs uzvarēja ar 60 sitieniem. Otro vietu ieņēma par diviem sitieniem atpalikušais Modris Zvirbulis, bet trešais pēc trīskāršas pārspēles bija Kristians Sala ar 63 sitieniem.

Sešinieku noslēdza Vilnis Priedītis, kam dienu vēlāk “Viesturos” kopā ar Evitu Priedīti izdevās uzvarēt “Sportland” Ģimeņu kausa izcīņas 1.posmā.

Dāmu konkurencē pļavu sezona visveiksmīgāk sākās Kristīnei Skalbergai, kura kopējā konkurencē noslēdza otro desmitu.

Pļavu golfa čempionāta dalībniekus uz nākamo posmu gaidīs 27.maijā “Lielezerā”, taču nākamais turnīrs bez čempionāta ieskaites būs jau 12.maijā sezonas Alūksnes puses “Saļņu” atklāšanā.

Pirmie rezultāti apskatāmi sadaļā ‘Turnīri’ pie ‘pļavu golfa’, bet reitings pēc pirmā posma – pie ‘Reitingiem’ un ‘pļavām’.